Drętwienie i mrowienie nóg oraz grzybica na stopie

Witam! Mam 25 lat, 185cm wzrostu, 73kg. Od jakiegoś czasu niepokoją mnie drętwiejące nogi. Objawy nasilają się. Dziś wystarczyło, że usiadłem w wygodnej pozycji aby po kilku minutach czuć mrowienie. Ostatnio odczuwam również jakby skurcze łydek ale nie jest to typowy skurcz, skurcze te następują podczas chodzenia po przejściu niewielkiego dystansu (wczoraj wielokrotnie, dziś ani razu), za to nasiliło się drętwienie. Nie wiem czy to ma związek ale pojawiła się również grzybica na stopie.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.