Drętwienie i opuchlizna stóp

Witam, mam na imię Marika, mam 18 lat i od 2 miesięcy drętwieją mi stopy/czuje mrowienie/ból. Podczas imprezy urodzinowej właśnie 2 miesiące temu bardzo mi spuchły stopy zapewne przez to, ze bawiliśmy się 12h w butach na wysokim obcasie. Mam też płaskostopie i nadmierną lordozę... uwzględniłam to, bo być może będzie to pomocne. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź, dziękuję z góry :)

Aleksander Ropielewski

Być może doszło do uszkodzenia lub nadwyrężenia struktur aparatu mięśniowo-szkieletowego podczas zabawy w butach na wysokim obcasie. Bez przeprowadzenia badanie ortopedycznego nie jestem jednak w stanie tego potwierdzić i sugeruję kontakt z ortopedą.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.