Drętwienie kończyn i kłucie serca jako skutki uboczne tabletek Dionelle

Po badaniach krwi: FSH, LH, progesteron,PRL, Testosteron,androstendion dobrano mi tabletki "Dionelle Jestem po 7tabl.i juz po 3 zaczela mi dretwiec lewa reka i noga,do tego kluje mnie serce.Dopoki nie bralam tabl nic takiego nie mialo miejsca. Sstad moje pytania: 1.Skoro przedwczoraj doszlo do stosunku(bez prezerwatywy,ale partner nie doszedl we mnie)to ile jeszcze tych nieszczesnych tabletek powinnam polknac by nie zaistnialo ryzyko ewentualnej ciazy z preejekulatu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być działaniami niepożądanymi przyjmowanych tabletek. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który dokona modyfikacji terapii utrzymując zabezpieczeni przed ciążą.