Drętwienie kończyn i podejrzenie udary mózgu

Witam, mam 56 lat, tydzień temu trafiłam do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Od ok. 3 tygodni mam zdrętwiałą lewą rękę i nogę. Zrobiono mi tomografie komputerową głowy oraz rezonans magnetyczny, który wskazał obrzęk mózgu i jednocześnie wykluczono udar. Jaka więc może być przyczyna obrzęku? Póki co lekarze nic więcej nie chcą powiedzieć, a ja już odchodzę od zmysłów co mi może dolegać...Czy to może być rak czy może jakaś inna choroba? Bo chyba obrzęk mózgu nie bierze się tak o...

Myslę, że fakt, że lekarze nie mówią, wynika po prostu z tego,że jeszcze nie wiedzą. Przyczyn obrzeku mózgu może być wiele, czasem ustępuje on i nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić przyczyny. czasem może to byc np infekcja wirusowa, zaburzenia elektrolitowe i inne