Drętwienie lewej połowy ciała i ból głowy

Witam, ostatnio zdrętwiała mi lewa połowa ciała, najpierw noga potem ręka i miałem duże problemy z wysławianiem się. CIĄGLE towarzyszy mi ból głowy . Lekarz skierował na badania: podwyższony poziom limfocytów we krwi (45.0%),przekroczony poziom monocytów we krwi (10,4 na max 10,0%), dosc wysoka wartosc MCV (90fl na 92fl) oraz przekroczona wartosc wapnia całkowitego tj. 2,63mmol/l przy wartosci maksymalnej 2,55mmol/l). Brak ketonów w moczu, pH wynosi 5,0 (wartosc minimalna). Pozdrawiam Michał.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest w tej sytuacji pilny kontakt z neurologiem i wykonanie w razie utrzymywania się dolegliwości badania TK głowy.