Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drętwienie stopy i bóle nóg

Nawiązując do wcześniejszego zapytania, jest to zdjęcie RTG zdrobione leżąc na plecach oraz bokiem. I chciałam się zapytać czy wynik może mieć wpływ na objawy które mam,między innymi od jakiegoś czasu nie mogę normalnie wstać z kucek, boli mnie bardzo noga lewa pod kolanem,kuleję na tą nogę do póki nie rozprostuję całkiem kolana,do tego drętwieje mi stopa gdy usiądę na "klęczka",wieczorem gdy się położę boli mnie pod kolanem i promieniuje do łydki i połowy uda. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie mam możliwości przeczytać poprzedniego Pani pytania, co wyklucza możliwość jednoznacznej odpowiedzi na pytanie. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani z lekarzem pierwszego kontaktu, który oceni wynik badania oraz zestawi go z opisanymi przez Panią objawami, co umożliwi określenie jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy