Drętwienie ust, metaliczny posmak, biały język i krwawienie podczas mycia zębów

Mam 58 lat. Najpierw odczuwałam w ustach metaliczny smak. Od kilku lat odczuwam drętwienie- mrowienie ust, podniebienie mam rozpulchnione, jak jem coś twardego małego to wbija mi się w podniebienie, podczas mycia zębów coraz częściej pojawia się krew. Język biały, mam wrażenie jakby stawał kołkiem, odczuwam dużą suchość w gardle, ból- łapie mnie taki atak jakby ktoś wbijał mi igły w gardło, czasami czuję jakby był poparzony, nie palę, nie piję. Podniesione mam OB do 26 mm/h. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Niestety Pani problem przekracza możliwości porady internetowej. Konieczne jest bezpośrednie badanie i ocena laryngologa. Proszę zgłosić się do odpowiedniego specjalisty.