Drgawki w głowie i bóle głowy po nagłym odstawieniu Egzysty

Witam dwa tygodnie temu temu odstawiłam naglę lek Egzystę w dawce 225 mg dziennie brałam ją przez miesiąc z polecenia neurologa na ból, nie pomagała, więc miałam ją zamienić na gabapentin nie zdążyłam bo zaczeła mnie boleć głowa przy zmnianie leku więc odstawiłam nie wiedziałam że niemożna tak nagle. Od dwóch tyg mam drgawki w głowie i prądy mnie łapią po głowie , koniczynach, lekarz umył ręce i powiedział że to zespół odstawienny. Jest jakiś lekarz w tym kraju co by mnie wyciągną z tego stanu?

Jeżeli stosuje się leczenie profilaktyczne bólów głowy lekami przeciwpadaczkowymi, przeciwdepresyjnymi czy innymi nie ocenia się skuteczności po miesiącu. Lek musi być stosowany odpowiednio długo i w odpowiedniej dawce by można było powiedzieć czy działa czy nie działa.
Ze względu na możliwość wystąpienia objawów ubocznych tak jak stopniowo włącza się lek, czyli podwyższa dawki tak też stopniowo się odstawia.
Proszę zgłosić się do neurologa i ustalić właściwe leczenie.