Drobne obszary obniżonej densyjności
co to znaczy: obustronnie w strukturach głębokich drobne obszary obniżonej densyjności w pierwszej kolejności na tle poszerzenia przestrzeni okołonaczyniowych Virchoffa Robina tekst z wyniku TK głowy

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien zostać oceniony przez specjalistę neurologa w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.