Podkorowo widoczne drobne punkcikowate obszary o podwyższonym sygnale w FSE
rezonans magnetyczny głowy;W jądrach soczewkowatych w ośrodkach półowalnych iwieńcach promienistych i podkorowo widoczne drobne punkcikowate obszary o podwyższonym sygnale w FSE T2 i obniżonym sygnale w SET1, FLAIR pdpowiadające poszerzonym przestrzeniom okołonaczyniowym. Proszę co to znaczy

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Wynik badania wskazuje na występowanie zmian naczyniowych w mózgu, jednak bez oceny stanu klinicznego i objawów nie jestem w stanie zaproponować konkretnego leczenia. Sugeruję kontakt z neurologiem.