Co znaczą drobne punktowe obszary w skorupie i na pograniczu wieńca promienistego?

Witam, bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu wyniki rezonansu głowy z kontrastem. Badanie dwufazowe MR głowy wykonano w sekwencji FSE w obrazach T1 i T2-zależnych, sekwencji FLAIR oraz DWI, z kontrastem. Wskazania - bóle głowy; W badaniu nie uwidoczniono krwawienia śódczaszkowego oraz kompresji śródczaszkowej. Linia środkowa mózgu bez przemieszczenia. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Rezerwy płynowe przymózgowe oraz zbiorniki podstawy mózgu zachowane, prawidłowe. Drobne punktowe obszary w skorupie i na pograniczu wieńca promienistego - symetrycznie - o sygnale płynowym - jak przestrzenie naczyniowe Virchowa. Sygnał tkanki mózgowej prawidłowy dla poszczególnych sekwencji. Bez patologicznego wzmocnienia tkanku mózgowej po podaniu kontrastu. Przysadka ok 11x14x8mm - graniczna dla wieku.

Opis MRI jak wyżej, Badanie dwufazowe MR głowy wykonano w sekwencji FSE w obrazach T1 i T2-zależnych, sekwencji FLAIR oraz DWI, z kontrastem. Wskazania - bóle głowy; W badaniu nie uwidoczniono krwawienia śódczaszkowego oraz kompresji śródczaszkowej. Linia środkowa mózgu bez przemieszczenia. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Rezerwy płynowe przymózgowe oraz zbiorniki podstawy mózgu zachowane, prawidłowe. Drobne punktowe obszary w skorupie i na pograniczu wieńca promienistego - symetrycznie - o sygnale płynowym - jak przestrzenie naczyniowe Virchowa. Sygnał tkanki mózgowej prawidłowy dla poszczególnych sekwencji. Bez patologicznego wzmocnienia tkanku mózgowej po podaniu kontrastu. Przysadka ok 11x14x8mm - graniczna dla wieku.
MRI do interpretacji klinicznej
Jakie niepokojące objawy ?
Do pełnej konsultacji. Z opisu MRI raczej mało istotne zmiany...
Pozdrawiam i zapraszam