Drobne ognisko wysokiego sygnału w istocie białej a osłabienie, zmęczenie, wysoki puls i niepewny chód

Witam.Chciałam zapytać czy opisana zmiana,cytuję:"W istocie białej w sąsiedztwie rogu czołowego prawej komory bocznej drobne ognisko wysokiego sygnału- zmiana niecharakterystyczna- przewlekła zmiana niedokrwienna(?).." może mieć wpływ na moje objawy,tj, ciągłe osłabienie,zmęczenie, wysoki puls(miarowy,ale ok.109),niepewny i chwiejny chód,po prostu mam wrażenie że się przewracam,upadam(ledwie trzymam się na nogach),szumy w uszach,rosnące osłabienie po wypiciu gorącego napoju czy po kąpieli

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie zależności między objawami, a wynikiem badań dodatkowych jest możliwe tylko na podstawie bezpośredniego badania. Proszę zgłosić się do neurologa.