W obrębie istoty białej obu półkul mózgu widoczne liczne ogniska wysokiego sygnału

w obrebie istoty bialej obu polkul mozgu widoczne liczne ogniska wysokiego sygnalu w obrazach T2 zaleznych i FLAIR wielkosci do 9mm-w lacznosci z obrazem klinicznym obraz moze odpowiadac ogniskom demielinizacyjnym - najprosciej co to za choroba

Nie leczy się opisu MRI, tylko PACJENTA
Opisywane zmiany demielinizacyjne mogą, ale nie muszą wiązać się z SM
Neurolog powinien to Pani wyjaśnić, znając Pani objawy i historię choroby.