Drobne pęknięcie błony śluzowej na prawej wardze sromowej mniejszej

Witam, Od 7 miesięcy mam drobne pęknięcie błony śluzowej na prawej wardze sromowej mniejszej od wewnątrz tuz przy wejscu do pochwy.Pękniecie ma ok 2mm długości.Daje poważne dolegliwości bólowe,rwania i ciagniecia,boli tez prawa pachwina.Nie szczypie i nie swedzi.Jest bardzo czułe na dotyk i tarcie.Byłam u wielu specjalistow:dermatologow,ginekologow,reumatologa.Wyniki krwi w normie,ginekologicznie jestem przebadana(grzybica i inne choroby wener.wykluczone).Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu wdrożenia odpowiedniego leczenia konieczne jest zbadanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Najlepiej jeśli będzie to poradnia przy jednym z ośrodków klinicznych.