Drobne plamki po stosunku przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam. Mam pewien problem dotyczący śluzu a raczej drobnych plamek znajdujących się w nim. Biorę regularnie od 3 miesięcy tabletki anty vibin 0,3mg a ostatnio po stosunku przerywanym zauważyłam te plamki. Dodam ze bylo to w trzeci dzień po okresie i zdażyło się to pierwszy raz. Czy jest to wina tabletek czy być może to coś poważniejszego? Proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to być skutkiem zażywania tabletek. Jednakże, gdyby powyższe sytuacje się często powtarzały bądź nasilaly proszę o kontakt z ginekologiem. Pozdrawiam