Drugie poronienie w 4. tygodniu ciąży

Witam. Po drugim poronieniu w 4/5 tyg ciąży strasznie się załamałam. Zastanawiam się co jest ze mną nie tak że tak się dzieje. Czy za każdym razem tak już będzie? Czy musze wykonać odpowiednie badania żeby dowiedzieć się czemu tak jest? Czy jest jakaś szansa że donosze ciąże do końca? Będę musiała się jakoś leczyć? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
Aleksander Ropielewski

Proszę się nie załamywać i przede wszystkim zadbać teraz o siebie i absolutnie nie mieć poczucia winy - poronienia są ciężkim ale w pełni naturalnym zjawiskiem. Warto zgłosić się do ginekologa i ustalić na spokojnie czy powodem poronień jest jakiś problem (również po stronie partnera), wymagający interwencji medycznej.