Druty w biodrze po operacji

Witam. 17 lat temu miałem operację lewego biodra.Z karty,którą odnalazłem całkiem niedawno wynika,że w biodrze umieszczone są druty.Czy są one bezpieczne dla zdrowia,czy powinny jednak zostać usunięte?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje niestety nie są wystarczające, by ocenić czy druty powinny być usunięte. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ortopedą, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz na tej podstawie odpowie na pytanie czy druty należy usunąć.