Drzazga w skórze dłoni

Dzień dobry, kilka dni temu weszła mi w rękę drzazga albo suchy kolec od kwiatów podczas sprzątania na ogrodzie. Drzazgi nie widać ale boli mnie przy naciskaniu to miejsce, jest delikatnie zaczerwieniałe. Drzazga weszła w rękę od wewnętrznej strony pomiędzy linią serca a głowy. Czy wyjdzie sama? Czy może przedostać się w inne rejony ręki przy zginaniu ręką? Nie mogę teraz udać się do lekarza. Co zrobić? Moczenie nic nie daje.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać się dolekarza chirurga ogolnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.