Drżenia ciała w czasie napięcia mięśni
drzenia ciala w czasie napiecia miesni, zwiekszaja sie przy stresie, wysilku fizycznym, na kacu. gdy leze nieruchomo zdarza sie dygniecie, tik jakiegos miesnia. mialem badania EKG, rezonans magnetyczny glowy z kontrastem, krew ogolnie i pod wzgledem tarczyvy - wszystkie badania sa ok. Od neurologa i psychiatry dostalem propanolol 160mg dziennie i egzyste 300mg dziennie przez miesiac i nie pomoglo. Psychiatra stwierdzil, ze psychicznie jestem zdrowy. Jakas choroba pasuje do tych objawow? mam 19 l

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Dziecko autystyczne w przedszkolu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.
Witam, to normalne, że ciało drży np. w trakcie intensywnego stretchingu. Może ma Pan za mało magnezu. Stres to niedobry czynnik. Niech Pan nauczy się odstresowywać
przy pomocy specjalnych nagrań mp3 - patrz moja strona. Poza tym niech Pan nie pije tyle, żeby mieć kaca bo może wpaść Pan w alkoholizm i wtedy będzie Pan miał gorsze drgawki. Pozdrawiam