Skurcze mięśni, uczucie napięcia i stres

Witam, od 3 tygodni bardzo zle sie czuje. Jestem spięta, mam skurcze w nogach oraz metlik w glowie mysli ktore w ogole sa zbedne... Bylam u psychologa, pomimo ze pani nie wysluchala mnie do konca stwierdzila ze to wszystko przez stres. Czuje sie wyczerpana, mam odrealnienie i najchetniej lezalabym w lozku pomimo ze mysle pozytywnie ze wszystko mi przejdzie lecz nie wiem od czego zaczac. W wakacje czulam sie podobnie gdyz caly rok bylam pod wplywem naprawde silnego stresu przez mojego chlopaka.

Pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Witam,
skoro już wiesz z jakiego powodu tak żle się czujesz,możesz także tutaj przedstawić swój problem a my spróbujemy jakoś złagodzić Twoje cierpienie.Jest bowiem taka zależność,że gdy chłopak jest osobą ważną w Twoim życiu,trudno jest przyjmować rady umniejszające Wasz związek.Wówczas zachęcam do popracowania nad wglądem w ten problem i zobaczenia go w szerszym kontekście,gdyż czasem nasz własny sposób interpretowania i przezywania utrudnia relacje.Wystarczy wtedy zmienić własne ograniczenia.
Osobiście bardzo zachęcam i pozdrawiam.