Alkoholizm męża a życie w stresie

maz jest alkoholikiem a co za tym idzie moje zycie jest ciaglym stresem rozumiem ze ta sytuacja moze byc przyczyna jak mi sie wydaje mojego globus histericus

Dobrze Pani rozumie. Pytanie brzmi czy na zrozumieniu chce Pani poprzestać, czy chce dążyć do zmiany i poprawy swojego życia? Jeśli tak to zapraszam na psychoterapię wraz z mężem jeśli się zgodzi lub indywidualnie. Pozdrawiam

Witam
Proszę rozważyć możliwość skorzystania z psychoterapii dla osób współuzależnionych ( żyjących z osobami uzależnionymi). Pozwoli to Pani lepiej radzić sobie z uzależnieniem męża, własnymi emocjami, odzyskać własną przestrzeń ( dla realizacji własnych celów)
Psychoterapia dla osób współuzależnionych jest bezpłatna, prowadzona w ośrodkach leczenia uzależnień.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Zachęcam do zgłoszenia sie do grup dla osób współuzależnionych i rodzin osób uzależnionych. Otrzyma tam Pani wsparcie, nauczy się stawiać granice, oddawać odpowiedzialność osobie pijącej za jej picie, a także popracuje nad poczuciem bezpieczeństwa, wartości, pewności siebie itp.