Przemoc ze strony męża

Mój mąż pije i ciągle mnie bije wyrywa mi włosy z głowy budzi dziecko w nocy ale nikt mi nie wierzy co mam zrobić?

Proszę się zgłosić po specjalistyczną pomoc (bezpłatną) do Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Otrzyma tam Pani pomoc i wskazówki dot. dalszego działania.

Postawienie granic osobie pijącej i pozwolenie jej doświadczyć konsekwencji swojego picia często jest jedyna metoda pozwalająca na uwolnienie się ze współuzależnienia. Zachęcam także, by Pani skorzystała z pomocy grup dla rodzin osób uzależnionych- pomoże to Pani nauczyć się stawiać granice, bronic się i oddawać odpowiedzialność, a także radzić sobie emocjonalnie uzależnieniem męża.