Drżenia, wstrząsy całym ciałem, bóle głowy i kości

Witam.Mam pytanie choruje teżyczkę próba dodatnia, magnez 0,82 mmol/l, wapń całkowity 2,38 mmol/l, TSH-0,442 uIU/ml,FT3-3,83pg/ml,FT4-1,37 ng/dl.vit d3-20,10 ng/ml, Parathormon 73,97 pg/ml.Badanie EEG w normie, przeciwciała tarczycowe w normie, rezonans głowy w normie.Lecze sie od 4 lat ,ale to nic nie daje , drżenia, wstrząsy całym ciałem, bóle głowy i kości.Leki Devikap 4x2 , magnez 600 mg , calperos 1,5 g. Objawy:wzmożone napięcie nerwowe, bezsenność, obniżenie nastroju, męczliwość, zasłabnię

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniem oraz łącznej analizy wszystkich dotychczas wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.