Drżenie mięśni w różnych częściach ciała

Dzień dobry. Trzy tyg temu zauważyłam, że drgają mi mięśnie w różnych częściach ciała. Zażywam antydepresant od 8 tygodni. Byłam u neurologa i nie zauważył odchyleń neurologicznych. Mam też takie zawroty głowy, jakby psychogenne. Ostatnio chodzę na psychoterapię. Czy te schorzenia, które mnie trapią kiedyś ustąpią? Badania elektrolitów wyszły w normie ( sód, potas, magnez,chlorki, wapń, żelazo podwyższone,wynosi 208). Proszę o poradę.

Warto pracować nad tym ze swoim psychoterapeutą. Podobne objawy najprawdopodobniej mają podłoże psychogenne i przepracowanie emocjonalnych konfliktów i trudności lezących u ich podłoża powinno pomóc sobie z nimi poradzić.

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

To może byc reakcja organizmu na zbyt dużą dawkę stresu i oczywiście z dobrym terapeutom powinnaś sie tego pozbyć.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz