Drżenie oczu przy wysokich tonach a zwyrodnienie kręgów szyjnych

Witam, Od lat borykam się ze zwyrodnieniem kręgów szyjnych. Od tygodnia mam dziwne objawy: w momencie kiedy podnoszę głos lub w pobliżu mojego ucha jest głośno (np. głośna rozmowa przez telefon lub ktoś krzyczy) mam wrażenie że drżą mi oczy. Przeszkadza mi to i niepokoi. Czy przyczyną może być wyżej wspomniane zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego (ucisk). Mam wrażenie że wysokie tony powodują drżenie moich oczu. dziękuję pozdrawiam, Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa bądź lekarza okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.