Zwyrodnienia kręgów szyjnych
3 lata temu robiłem REG i Tomografie i MR wynik był zwyrodnienia kręgów szyjnych pogarsza mi się mam zawroty głowy serce coś jakby zaburzało mi drętwienie rąk nóg z boku czy ja mogę powtórzyć banana tomografia proszę lekarza o odpowiesz czy lekarz rodziny mój dam i skierowanie na ponowne badania jak mu powiem mogę wziętość od lekarza zaświadczenie lub orzeczenie do urzędu pracy do roboty do dźwigania czegoś proszę mi odpisa

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie.
Myślę że w opisanej sytuacji jak najbardziej istnieją wskazania do ponownego wykonania badań obrazowych kręgosłupa. Lekarz rodzinny powinien skierować Pana na wizytę do specjalisty, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.