Zwyrodnienie kręgów szyjnych a zaświadczenie od lekarza

dzień dobry mam pytanie czy lekarz rodziny czy może lub nie rodziny może wystawić zaświadczenie że choruje lub orzeczenie mam zwyrodnienia kręgów szyjnych bo mi potrzebne jest do urzędu prac chcieli takie orzeczenie mam 3 lat papiery z rehabilitanci stan se pogorszył mi proszę mi odpisać bule szyi drętwienie bule bioder rak nóg zawroty głowy mogę powtórzyć badania TG proszę mi doradzić mam skierowanie do neurologa i na re-habitacie do lekarza on mi wystawi zabiegi proszę o odpisanie?
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W zależności od posiadanych wyników badań i ich aktualności zaświadczenie może wystawić lekarz rodzinny lub lekarz prowadzący leczenie, w tym wypadku może to być też neurolog.