Wysokie ciśnienie, ból głowy i drętwienie kończyn przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych
duże ciśnienie nieraz mię boli głowa mam nieraz zawroty głowy ale choruje na zwyrodnienia kręgów szyjnych i tak jakbym mil problemy z sercem jak by mi zaczynało stawać i nagle bić mam skierowanie do neurologa on może mi dać na badanie EGK i NA TG bo miałem robione TG i MR 3 lata temu magie powtórzyć mam bul bioder jak chodzę bul szyj aż promieniuje pod łopatki co dziwnie drętwienie rąk nóg z boku a urząd pracy chce orzeczenie że choruje kto ma mi je wystawić runolog proszę odpisać?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane przez Pana objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Podsumowując: