Zawroty głowy i drętwienie kończyn przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych

3 lata temu robiłem REG i Tomografie i MR wynik był zwyrodnienia kręgów szyjnych pogarsza mi się mam zawroty głowy serce coś jakby zaburzało mi drętwienie rąk nóg z boku czy ja mogę powtórzyć badana tomografia proszę lekarza o odpowiesz mam zdrętwiałość szyje stylu boli mię jak ruszam ją aż promieniuje łopatki ból bioder mam skierowanie neurologa proszę mi odpisać?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Szanowny Panie
Badania RTG i Tomografia i MR wykazały zwyrodnienia kręgów szyjnych.
Dodatkowo bóle kręgosłupa i bioder, co świadczy o zmianach zwyrodnieniowych
Następne badanie nie wyleczą, tylko potwierdzą istnienie zmian zwyrodnieniowych!
Konieczne leczenie pod kątem poprawienia stanu ogólnego zdrowia i rehabilitacja w celu utrzymania sprawności stawów i kręgosłupa. Pod opieką Lekarza i rehabilitanta!
Ale najważniejszy codzienny zdrowy tryb życia i nawet najprostsza regularna gimnastyka, ćwiczenia. Zdrowa dieta i ruch.