Zawroty głowy i drętwienie kończyn przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych
3 lata temu robiłem REG i Tomografie i MR wynik był zwyrodnienia kręgów szyjnych pogarsza mi się mam zawroty głowy serce coś jakby zaburzało mi drętwienie rąk nóg z boku czy ja mogę powtórzyć badana tomografia proszę lekarza o odpowiesz mam zdrętwiałość szyje stylu boli mię jak ruszam ją aż promieniuje łopatki ból bioder mam skierowanie neurologa proszę mi odpisać?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym
Szanowny Panie
Badania RTG i Tomografia i MR wykazały zwyrodnienia kręgów szyjnych.
Dodatkowo bóle kręgosłupa i bioder, co świadczy o zmianach zwyrodnieniowych
Następne badanie nie wyleczą, tylko potwierdzą istnienie zmian zwyrodnieniowych!
Konieczne leczenie pod kątem poprawienia stanu ogólnego zdrowia i rehabilitacja w celu utrzymania sprawności stawów i kręgosłupa. Pod opieką Lekarza i rehabilitanta!
Ale najważniejszy codzienny zdrowy tryb życia i nawet najprostsza regularna gimnastyka, ćwiczenia. Zdrowa dieta i ruch.