Zawroty głowy i problemy z sercem przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych

mam 35 lat miałem robione wyniki REG TM MR 3 LATA TEMU WYKRYTO U MIĘ ZWYRODNIENIA KRĘGÓW SZYJNYCH TERAZ MAM ZAWROTY GŁOWY I SERCEM COŚ MYŚLĘ ŻE TO OD TEGO MOGĘ POWTÓRZYĆ TOOGRAFIE

Witam. Jeśli badania obrazowe były wykonywane 3lata temu jak najbardziej wskazane jest ich powtórzenie. Zmiany zwyrodnieniowe mogły bowiem ulec progresji.