Zawroty głowy i problemy z sercem przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych
mam 35 lat miałem robione wyniki REG TM MR 3 LATA TEMU WYKRYTO U MIĘ ZWYRODNIENIA KRĘGÓW SZYJNYCH TERAZ MAM ZAWROTY GŁOWY I SERCEM COŚ MYŚLĘ ŻE TO OD TEGO MOGĘ POWTÓRZYĆ TOOGRAFIE

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Witam. Jeśli badania obrazowe były wykonywane 3lata temu jak najbardziej wskazane jest ich powtórzenie. Zmiany zwyrodnieniowe mogły bowiem ulec progresji.