Zawroty głowy i arytmia serca przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych
mam 35 mam wyniki Reg i Tomografi Mg mam zawroty głowy i serce jak by przestawało bić i zaczynało bić mam zwyrodnienia kegów szyjnych proszę napisać do mię wyśle swoje wyniki email.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by wysłał Pan do nas wyniki mailem. Jeśli jednak chce Pan byśmy je zinterpretowali, proszę zadać pytanie na forum. A propos objawów, przede wszystkim proszę wykonać badanie EKG - podane objawy mogą bowiem sugerować arytmię.