Zawroty głowy, arytmia serca i bóle nóg a zwyrodnienie kręgów szyjnych
Witam mam 35 lat mam zawroty głowy i chyba arytmie serca proszę mi odpisać co a mam zrobić robiłem wyniki 3 lata temu mam robiłem I TAM MAM WYNIKI TOMOGRAFI MAM ZWYGODNIENIA KREGÓW SZYJNYCH nie ras bule bioder drętwienie nóg rąk czasami

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam!
W zamieszczonym przez Pana opisie wskazał Pan na wiele objawów, które wymagają dokładniejszej diagnostyki, tj.: