Zawroty głowy, arytmia serca i bóle nóg a zwyrodnienie kręgów szyjnych

Witam mam 35 lat mam zawroty głowy i chyba arytmie serca proszę mi odpisać co a mam zrobić robiłem wyniki 3 lata temu mam robiłem I TAM MAM WYNIKI TOMOGRAFI MAM ZWYGODNIENIA KREGÓW SZYJNYCH nie ras bule bioder drętwienie nóg rąk czasami

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W zamieszczonym przez Pana opisie wskazał Pan na wiele objawów, które wymagają dokładniejszej diagnostyki, tj.:
- zawroty głowy mogą być wynikiem choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa szyjnego, ale mogą mieć też wiele innych przyczyn,
- podejrzenie arytmii serca wymaga wykonania EKG,
- drętwienie nóg i rąk wymaga kontroli poziomu elektrolitów, ewentualnie RTG pozostałych odcinków kręgosłupa,
- bóle bioder wymagają konsultacji specjalisty ortopedy.
Proszę zatem skonsultować się z lekarzem medycyny rodzinnej, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz wdroży właściwe postępowanie.