Jak leczyć zwyrodnienia?
dzień dobry mam od 3 lat mam zwyrodnienia uczęszczam na rehabilitacje to tylko troszeczkę mię pomaga neurolog przepisywał mi leki nie czy ja mogę powtórzyć banana TG MR czy mi lekarz wypisze orzeczenie że choruje na to mam też skierowanie do neurologa bo urząd pracy chce takie orzeczenie że choruje proszę mi pomoc dopowiedzieć co mam zrobić czekam i bardzo dziękuje mam bule bioder i jak chodzę odrętwienie szyj tyłu boli mię jak ruszam nią aż promieniuje mam wysokie ciśnienie proszę mi pomoc?

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam serdecznie.
Jeżeli dotychczasowa rehabilitacja nie przynosi pożądanych efektów warto powtórzyć badanie kręgosłupa i zweryfikować czy nie istnieją wskazania do zabiegu operacyjnego (konsultacja neurochirurgiczna). Oczywiście zarówno lekarz POZ jak i specjalista neurolog mogą wystawić odpowiednie zaświadczenia do urzędu pracy.