Drżenie rąk i drgawki głowy

Witam . Mam 22lat i od dłuższego czasu trzensą mi się rence . Najbardziej gdy ktoś patrzy na mnie zauważyłem lekkie drgawki głowy gdy muszę stanąć nieruchomo czasem mam takie drgawki u fryziera na początku a puźniej już mnie puszcza brałem magnez ale nic Moje pytanie czy można tego się pozbyć ???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dodatkowych badań/ ewentualnie dodatkowych konsultacji bardziej specjalistycznych. Być może konieczne będzie udanie się do psychologa/psychiatry.