Drgawki, nerwowość i niska samoocena a konieczność wizyty u psychiatry

Witam, Mam 18 lat. Mam niekontrolowane odruchy bezwarunkowe, drgawki. Jestem bardzo nerwowa, nie muszę mieć powodu aby się zdenerwować. Próbowałam tabletek, ale nie pomagały.. Czasem czuję się niepotrzebna, niekochana i bezwartościowa. Zastanawiam się nad pójściem do psychiatry ale czasem myślę, że to nie ma sensu i usprawiedliwiam się tym, że to może normalne zachowania. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Witam. zachęcam na początek do wizyty u psychiatry oraz podjęcia współpracy z psychoterapeutą bądź ewentualnie psychologiem.
Magdalena Brabec

witam, myślę, że warto skontaktować się z psychoterapeutą i neurologiem, a także z psychiatrą. Jest Pani w wieku intensywnych zmian hormonalnych, warto wiec to również wziąć pod uwagę. Nie wiem jaką ma Pani sytuację rodziną, ale objawy mogą być infornacją o tym co wydarza się w Pani otoczeniu.