Drżenie rąk po burzliwym rozstaniu z chłopakiem

Witam mam 18 lat i niecały miesiąc temu rozstałam się z chłopakiem z krytym byłam ponad 2 lata. Od ostatniej rozmowy z nim która kosztowała mnie dużo stresu trzęsą mi się ręce jestem nie tylko gdy o tym myślę ale przy zwykłych prostszych czynnosciach takich jak jedzenie picie nawet teraz gdy pisze wiadomość chodzę ciągle osowiała i na nic nie mam ochoty. Boję się że to może być problem na tle psychicznym.

Rozstanie zawsze wiąże się z trudnymi, obciążającymi emocjami. Towarzyszyć mu może nie tylko smutek i przygnębienie, ale też spadek nastroju, napędu i ogólne zniechęcenie. Wzrasta też poziom stresu, bo sytuacja życiowa, w której czuliśmy się bezpiecznie, ulega nagłej zmianie. Może warto porozmawiać z kimś życzliwym lub wybrać się po wsparcie do psychologa? Zwłaszcza, jeżeli te objawy będą się utrzymywać.

Witam, na pewno powinniście Pani zgłosić do psychoterapeuty i wspólnie sprawdzić co takiego sie z Pania dzieje. Na pewno sytuacja w jakiej sie Pani znalazła jest dla Pani zbyt trudna i nie radzi sobie Pani w prawidłowy sposób. Pozdrawiam