Duszący kaszel a rodzaj wykonywanej pracy

Pracuje w SZkocji w fabryce z surowa ryba 4 miesiace i otatnio mam duszacy kaszel slysze swoj swiszczacy oddech i bardzo szybko sie mecze ale dzieje sie to tylko w pracy,jak mam dzien wolny od pracy i jestem w domu to wszystko jest w porzadku mam 29 lat co to moze byc

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ciężko jest mi to stwierzić jednak przycyzną mogą być fizyczne warunki pracy (wilgotność i temperatura) oraz reakcja alergiczna na alergeny występujące w zakłądzie pracy.