Duszący kaszel i wypluwanie flegmy u dziecka

Witam. Moja córka ma 2lata i 8 miesięcy. Od miesiąca ma okropny kaszel dusi się dosłownie flegma robi się cala czerwona i nie może oddychać. Zdążają się przy tym wymioty z flegma. Bylam u 5 lekarzy każdy mówi ze plucka oskrzela są czyste. Dodam ze jest Atopikiem. Dzisiaj byłam u lekarza dostałam nabbud do inhalacji i w poniedziałek mamy isc do szpitala w celu zrobienia badan żeby stwierdzić z czego ten kaszel. Błagam co robic jak ona się dusi boje się ze może dojść do nieszczęścia.

Szanowna Pani
To dobrze że idzie pani z dzieckiem do szpitala na badania. Na pewno dobrze by było przebadać dziecko dokładnie zwłaszcza wykonać badania w kierunku alergii ,najlepiej badania IgE swoiste z krwi.