Duszenie się przy kaszlu u 3-letniego dziecka
Bardzo proszę o pomoc, moje trzyletnie dziecko kaszle od czterech miesięcy. Poprawa zachodzi po antybiotykach otrzymała ich już cztery(klacid i rulid) po kilku dniach odstawienia antybiotyku kaszel nawraca stwierdzona mykoplazma podany antybiotyk po dwóch tygodniach kaszel powrócił. IGE całkowite w normie, rtg klatki piersiowej rozdęte płuca. Dostaje pulmicort i ventolin nie pomaga.Kaszel suchy, osuchowo czysta. Błagam niech mi ktoś pomoże bo dziecko zaczyna się dusić. Małgorzata mama Maji

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Proszę wykonać badania w kierunku pasożytów oraz ew. refluksu. Jeśli wyniki będą negatywne, warto udać się do specjalisty pulmonologa dziecięcego.