Duszność i zapach ropy z ust

mam dusznosci tak jakby cos siedzialo w gardle od 8 lat sie odnawia nie dobrze mi uszy sie zatykaja mialam laryngologie gastroskopie mam pieczenie jakby chcial mi ktos wyrwac serce wszystko mi boli szyja i mam smrod jakby to byla ropa nie wiem do jakiego specjalisty mam sie zwrocic prosze o konsultacje ,

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję skierować się do lekarza pulmonologa, a także do kardiologa/ lub lekarza rodzinnego celem wykonania EKG.