Duszności i częste przyspieszone uderzenia serca

Witam Rok temu w maju wykryto u mnie dwa torbiele szyszynki 8×9mm i 9×12mm. Obecnie jestem w niemczech i biorę tabletki przeciwbólowe,,MAXALT 10MG. RIZATRIPTAN. Dzisiaj umówiłam się na mrt z kontrastem i mam w lipcu.lekarz zlecił mi jeszcze badanie krwi, tarczycy i nerek po co te badania ?dodam że bóle narastają,przed bólem głowy zaczyna mi się rozmazywac obraz na ok 5min.i później silny ból. Dodam że po tych tabletkach mam duszności i częste przyspieszone uderzenia serca czy mam je odstawić?

Od jak dawna ataki migreny? Czy leki pomagają Możliwe przejściowe objawy uboczne , jak opisane
Zwykle ąłgodne torbiele szyszynki
Do pełnej konsultacji neurologicznej, MRI do interpretacji klinicznej!!
Konieczna pełna ocena stanu zdrowia; inne obciażenia, leki; wyniki badań lab;
Jaki tryb zycia, stresy, posiłki, sen, ? stan ogólny?
Pozdrawiam