Badanie rezonansem magnetycznym mózgu

Mama zrobiła badanie Rezonansem magnetyczny to opis: W istocie białej okolicy ciemieniowej prawej i czołowej lewej, podkorowo stwierdza się 2 drobne(1,5-2mm) ogniska o hyperintensywnym sygnale w obrazach T2-zależnych i FLAIR, niewidoczne w obrazach T1zależnych i nie ulegające wzmocnieniu kontrastowemu-najprawdopodobniej ogniska tzw. niespecyficznej, naczyniopochodnej demielinizacji. Co to może być czy to coś groźnego?

Do pełnej konsultacji neurologicznej, MRI do interpretacji klinicznej!!
Konieczna pełna ocena stanu zdrowia; inne obciażenia, leki; wyniki badań lab;
Jaki stan ogólny; inne schorzenia ? Jaki tryb zycia, stresy, sen,??
Pozdrawiam