Przewlekły ból głowy i wynik badania rezonansu magnetycznego
Proszę o pomoc. Mam 52 lata i ciągle boli mnie głowa. Wynik rezonansu głowy bez kontrastu: Morfologia mózgowia prawidłowa. Pojedyńcze drobne podkorowe ogniska hyperintensywne w obrazach T2-zal. i Flair, a nieco hypointensywne w obrazach T1-zal., w płatach czołowych i ciemieniowych, max wlk.3mm,-niespecyficzna naczyniopochodna demielizacja (na tle niedokrwiennym, mikroangiopatii?.) Innych zmian ogniskowych w mózgowiu nie stwierdza się. Prosze o pomoc.

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. po przeanalizaniu wyniku łącznie z badaniem klinicznym bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.