Rezonans magnetyczny głowy bez kontrastu
witam. Mam wynik MR Głowy bez kontrastu; kilka drobnych niespecyficznych ognisk hyperintensywnych (T2,FLAIR) w podkorowej istocie białej górnych części płatów czołowych (zmiany pozapalne?pourazowe?naczyniopochodne?).poza tym struktury mózgowia bez zmian ogniskowych, o prawidłowym obrazie MR. Układ komorowy, okołomózgowe przestrzenie płynowe symetryczne, nieposzerzone. Brak cech wewnątrzczaszkowego procesu procesu ekspansywnego.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Wynik należy przedstawić lekarzowi prowadzącemu Pani przypadek, sam opis nie jest niepokojący.
Pozdrawiam