Wynik badania obrazowego głowy 63-letniej osoby do analizy

w istocie białej okołomorowej i podkorowo,głownie w warstwach górnolomorowych i nadkomorowych widoczne dość liczne drobne do 5-6 mm ogniska podwyzszonego sygnału w obrazach T2 zal i FLAIR słabo widoczne w obrazach T1 zal bez cech patologicznego wzmocnienia po podaniu kontrastu dozylnie-ogniska niespecyficznego demielinizacji na tle naczyniopochodnym taki mam wynik MR głowy chciałam sie dowiedziec co sie dzieje bo kompletnie sie na tym nie znam .pozdrawiam

Konieczna pełna konsultacja ; historia choroby, badanie,
Opis MRI wskazuje na drobne zmiany naczyniopochodne, niedokrwienne
Trzeba znać stan ogólny, wszystkie obciążenia etc....
Pozdrawiam