Duszności w spoczynku

Witam serdrcznie, mam pytanie czym moga byc spowodowane moje dolegliwosci. Otoz od ponad miesiaca miewam pare razy w ciagu dnia dusznosci w spoczynku ale po wysilku tez, do tego ciagle mam duzo flegmy. Zauwazylem zaleznosc ze gdy wilgotnosc jest duza jesti mi gorzej, np gdy pada deszcz, gdy bylem nad morzem mocniej dusilo a najgorzej na basenie,musialem wyjsc po 15min dodam ze w upalne dni jest o wiele lepiej, morfo idealna

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to zwiząne z alergią, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, który po badaniu przepisze odpowiednie leki.