Duszności, zaburzenia widzenia, drgawki, kołatanie serca, ból głowy

Witam! Mam 31 lat. Dwa tygodnie temu rozbolał mnie górny odcinek kręgosłupa. Dostałam tabletki po ktorych nie przechodziło, po czym dostałam zastrzyki Dicloratio domięśniowo. Kręgosłup odpuscił. Nie robiono mi rzadnego przeswietlenia. Po dwóch dniach od zakończenia zastrzyków zaczał sie ból głowy w dolnej tylenj czesci głowy. To jest raczej ucisk u dołu głowy. Laryngologicznie jestem zdrowa. Dostałam skierowaniena USG zatok. Mam dusznosci, zaburzenia widzenia, drgawki, kołatanie serca, ból głowy

W tym wypadku należałoby rozszerzyć diagnostykę zapewne o wykonanie RTG odcinka szyjnego kręgosłupa (być może następowo rezonans magnetyczny tego odcinka kręgosłupa) z konsultacją neurologiczną oraz z uwagi na zaburzenia w pracy serca (kołatanie) wymagana konsultacja kardiologiczna (wcześniejsze EKG). Bez dodatkowych badań nie wyjaśni się opisywanych przez Panią dolegliwości.