Bóle głowy w części potylicznej, kołatania serca, duszności
Witam! 1.11 obecnego roku trafiłam do szpitala. Podczas jazdy samochodem,zaczęła bardzo silnie boleć mnie głowa w części potylicznej,dostałam kołatania serca,duszności i zdrętwiała mi lewa ręka. Po dojechaniu do szpitala lekarz zbadał mnie i powiedział,że nic mi nie jest a kołatanie wyniknęło ze stresu. Jednak nadal czułam się źle. Zrobiłam szereg badań za poleceniem lekarza rodzinnego(tomografię,ekg,badanie krwi i kręgosłupa) które nic nie wykazały(wszystkie są prawidłowe) a jednak nadal boli

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Proponuję przez jakiś czas regularnie pomierzyć ciśnienie. Jeżeli wartości będą prawidłowe, konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki np. o USG tętnic szyjnych, badanie neurologiczne, ewentualnie wizyta u kardiologa.
Pozdrawiam