Biegunki, ścisk w gardle, duszności, kołatanie serca

Witam. Moje dolegliwości wystąpiły po długim stresie. Częste biegunki ścisk w gardle duszności kołatanie serca i złe samopoczucie brak koncentracji i otumanienie. Kardiolog zbadał ekg holtery i echo serca i jest ok. Neurolog ze jest ok. Czy to poprzez stres mam chora tarczyce ? Proszę o pomoc czuje się czasami tak jak bym umierał

Lek. Tomasz Budlewski

a jaką ma Pan chorobę tarczycy? proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykoanych badań bedzie mozna określic odpowiednie dalsze postępwoanie.