Duża wada wzroku a odpowiednie działania

Mam 48 lat mam duza wade wzroku 10 na oko prawe i lewe. Jest to wada ktora przeszkadza mi w prowadzeniu pojazdow szczegolnie wieczorami a co za tym idzie przeszkadza rowniez w pracy czytaniu zlecen produkcyjnuch pracy przy komputerze. Co pan radzi w moim przypadku czy dobrym rozwiazaniem jest zabieg soczewki wewnatrzgalkowej metoda refrakcyjna? A jesli tak to gdzie w Polsce takie zabiegi sa wykonywane. Mieszkam w Grudziadzu wojewodztwo kuj-pom

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie i uzyskać informacje gdzie w Pana okolicy można wykonać zabieg.